Aşağıda ORB Telekom ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları ("Site Kullanım Şartları") yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. ORB Telekom herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Şartlarını ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

ORB Telekom bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. ORB Telekom'in önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir Web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. ORB Telekom başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

ORB Telekom, bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. ORB Telekom bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, ORB Telekom tarafından "olduğu gibi" esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. ORB Telekom, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder.

Bu sitede yer alan kimi linkler ORB Telekom'in sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. Bu üçüncü parti site linkleri ORB Telekom kontrolünde değildir ve ORB Telekom bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. ORB Telekom dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir ORB Telekom logosunu içerse dahi, bu sitenin ORB Telekom'dan bağımsız olduğunu ve ORB Telekom'ın bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

ORB Telekom sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen ORB Telekom'a bu tür bilgiler yollarsanız, ORB Telekom'a bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz.